KONST / Litografier / Färglitografi 13117109
nr 1311 7109
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Färglitografi, "utsikt från Söder". Signerad, numrerad 30/290. Motivet: 40x59cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:48:35
300 kr
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel